O nás

Naše firma vznikla v roce 1992 a hlavní náplní jsou montáže elektronického a mechanického zabezpečení. Provádíme také montáže autodoplňků včetně lepení autofolií. Naším cílem je co nejlépe zabezpečit Vaše vozidlo proti odcizení, vykradení nebo poškození.

Požadavek na zabezpečení Vašeho vozidla můžeme nabídnout ve formě:

  • mechanického zabezpečení
  • elektronického zabezpečení

Mechanické zabezpečení

se montuje tak, aby zamezilo pohybu řadící páky u vozidla s manuální nebo automatickou převodovkou. Toto zabezpečení neumožní řazení (řadící páka je zamčena v poloze zpátečky) a proto není možné z vozidlem odjet. U vozidel s automatickou převodovkou je ještě tato funkce umocněna blokací  kol, protože se řadící páka zamyká v poloze Parking.

Můžeme Vám nabídnout a namontovat zařízení od těchto výrobců: interaktiv,  Construct a Defend-lock, který je nabízen jako Rotary-lock nebo Pin-lock.

Dobrým pomocníkem u vozidel s manuální převodovku je systém Bullock Premium, který zamezí možnosti sešlápnutí spojky. Toto zařízení pevně spojí brzdový a spojkový pedál k sobě a opře se o podlahu vozidla.

Elektronické zabezpečení

Další způsob ochrany Vašeho vozidla je elektronickou cestou a to v podobě autoalarmu nebo lokalizační jednotky.

Od roku 1996 montujeme autoalarmy od společnosti JABLOTRON .  K ochraně vozu je možno použít buď  klasický autoalarm  nebo autoalarm GSM/GPS, který komunikuje s vozidlem pomocí CAN sběrnice. Přenos o případném poplachu na mobilní telefon je zobrazován pomocí  aplikace MyJablotron. Díky vysoké kvalitě těchto zařízení Vám naše firma může nabídnout až 7 letou záruku těchto autoalarmů.

Lokalizační jednotka umožňuje nejen hlídání vozidla a jeho dohledání v případě krádeže, ale i sledování vozidla v reálném čase, sledovat aktuální polohu, stav ujetých kilometrů, průměrnou spotřebu paliva a mnoho dalších údajů.

Montážní službyImage

Veškeré informace o nabízených službách najdete také na webu http://www.fatomas.cz
Poptávkový formulář na nezávaznou nabídku: